لمینت ایشیک

لمینت ایشیکدر بخش های قبلی انواع کفپوش و پارکت و پارکت لمینت را برای شما عزیزان توضیح دادیم . همانطور که گفته شد مزیت پارکت لمینت نسبت به کفپوش چگالی و فشردگی بیشتری آن است و از معایب آن این بود که در برابر رطوبت سریعا واکنش نشان داده و آب را به خود جذب می کنند. اما در کل پارکت لمینت نسبت به بقیه انواع کفپوش ها طرفداران بیشتری دارند و مزیت های بیشتری دارند . پارکت لمینت براحتی بر روی زمین و کف نصب می شود وبراحتی هم قابل جمع آوری و نصب در جاهای دیگر است. یعنی یکی از مهمترین مزیت های آن یک بار مصرف نبودن آن است.

از انواع پارکت لمینت میتوان لمینت ایشیک و لمینت آرتا را نام برد که در این بخش به بررسی پارکت لمینت ایشیک می پردازیم. لمینت ایشیک از برندهای لمینت می باشد که این در کشور ترکیه ساخته و تولید می شود. این متد ساخت و تولید از به روز ترین تکنولوژی های روز در دنیا استفاده می کند و استانداردهای روز دنیا را از کمپانی های معتبر تهیه کننده و ناظر لمینت ایشیک دریافت کرده است. این برند لمینت به دلایل زیادی در بین مصرف کنندگان و طراحان دکوراسیون در کشورهای مختلف مطرح و انتخاب شد که یکی از این دلایل میتواند سرعت در استفاده و نصب اینگونه پارکت باشد. لمینت ایشیک در یک فضای 100 متر مربع در عرض یک روز میتواند نصب شود و جالب تر از آن این است که براحتی در زمانی کمتر از یک روز میتواند جمع آوری شده و در محل جدید نصب گردد. از دیگر مزیت های لمینت ایشیک این نکته است که از چگالی مواد لمینت فوق العاده زیادی بهره می برد و دانسیته بسیار بالایی دارد. در طراحی برای جنس و رنگ این نوع لمینت ها بیشتر از طراحی مات استفاده شده و اگر در طراحی و جنس لمینت ایشیک دقت کنید اغلب مات هستند .

برای محاسبه ی هزینه ی تمام شده برای مشتری برای لمینت لیشیک مانند همه کفپوش ها ی دیگر و موارد اینچنینی که برای منزل و کف و دیوار و اینگونه محل ها استفاده میکنند ، هزینه را به شکل متری حساب میکنند ، به این صورت که متراژ پارکت لمینت شده را در آخر محاسبه کرده و برای هر متر مربع قیمت اعلام میکنند و در جمع هزینه کل را برای شما فاکتورمی کنند. البته همیشه این نکته را در نظر داشته باشید که برای هر کاری من جمله لمینت ایشیک و هر کاری که جزو کارهای خدماتی محسوب میشود و ممکن است در شهر های مختلف قیمت متفاوتی داشته باشد قبل از شروع به کار طراحان دکوراسیون مبلغ را با آنها طی کنید و سپس از انها بخواهید که کارشان را شروع کنند.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :