کاغذ دیواری سه بعدی

فضایی که شما برای منزل خود در نظر می گیرید در واقع شخصیت زندگی شما را می سازد زیرا دکوراسیونی که شما برای منزلتان د ر نظر می گیرید در واقع مجموع سلیقه ی شما و تمام افراد خانواده تان می باشد. امروزه بیشتر افراد به این سمت می روند که دکوراسیونی سه بعدی و زیبا برای منزل و محل کار خود طراحی و اجرا نمایند به همین دلیل شرکت های بسیاری به سمت تولید کاغذ دیواری سه بعدی رفته و با تولید این گونه کاغذ دیواری ها قدم بر داشته اند. برای آنکه بدانید کاغذ دیواری سه بعدی چیست در ادامه با ما همراه باشید تا در این زمینه اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار دهیم.

افزایش جمعیت و کمبود فضا به ناچار انسان ها را به زندگی در آپارتمانی کوچک مجبور کرده است، بزرگ نشان دادن اینگونه آپارتمان ها کار بسیار سختی است اما شما می توانید با استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی با طرح هیجانی این احساس را در خود و مهمان هایی که به منزلتان مراجعه می کنند ایجاد نمایید که آپارتمان شما از چیزی که در حقیقت وجود دارد بزرگتر می باشد.

کاغذ دیواری سه بعدی و معمولی از نظر جنس تفاوتی با هم ندارند و تنها تفاوت آنها در طرح نقش بسته بر روی آنها می باشد به گونه ای که در کاغذ دیواری سه بعدی با توجه به سایه هایی که در آن زده شده است طرح نهایی دارای برجستگی و فرورفتگی دیده می شود. برخی افراد سود جو با استفاده عدم آگاهی خریداران کاغذ دیواری اکلیلی و یا طرح برجسته را به عنوان کاغذ دیوار سه بعدی به آنها معرفی می نمایند. این در حالی است که به این مدل از کاغذ های دیواری سه بعدی گفته نمی شود. کاغذ دیواری سه بعدی و معمولی از نظر قیمتی تفاوت زیادی با یکدیگر نداشته و تفاوت آنها تنها در نوع جنس و برند آنها می باشد.

بسیاری از افراد هستند که پوستر سه بعدی را با کاغذ دیواری سه بعدی اشتباه می گیرند تفاوتی که بین پوستر سه بعدی و کاغذ دیواری سه بعدی است این است که پوستر سه بعدی به صورت یک تکه و یا چند تکه می باشد و در مجموع یک تصویر کامل را برای شما به نمایش میگذارد این در حالی است که کاغذ دیواری سه بعدی مجموعه رول هایی با تصاویر تکرار شونده هستند که در امتداد هم قرار داده میشوند.

در صورتی که تمایل دارید تا دکوراسیون منزل و یا محل کار خود را تغییر دهید به شما پیشنهاد می کنیم که از کاغذ دیواری سه بعدی استفاده نمایید زیرا اینکار هزینه ی کمتر ، زیبایی منحصر به فردی را برای شما به ارمغان می آورد. استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی می تواند فضای زیبا و جدیدی در منزلتان ایجاد نماید . چنانچه مایل به استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی هستید به شما پیشنهاد می کنیم تنها بر روی دو دیوار از کاغذ دیواری سه بعدی استفاده نمایید و برای مابقی دیوار ها از کاغذ دیواری ساده استفاده نمایید.

در صورتی که از کوچکی آپارتمان خود ررنج می برید و قصد استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی برای بزرگتر دیده شدن منزلتان را دارید باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که به وسیله ی نور دهی مناسب و همچنین چیدمان درست وسایل می توانید تا حد بسیار بیشتری نسبت به بزرگ تر دیده شدن منزلتان اقدام کنید.

در صورتی که مایل به خرید کاغذ دیواری سه بعدی هستید می توانید  از طرح های سه بعدی که در وب سایت آرتاپرس موجود می باشد دیدن نموده و طرح مد نظر خود را انتخاب نمایید تا کارشناسان ما در کمترین زمان آنرا برای شما نصب نمایند.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :