کاغذ دیواری در دماوند

10 / 10
از 1 کاربر

کاغذ دیواری از بهترین پوشش های دیوار محسوب میشود که مدت های زیادیست جایگزین رنگ شده است. برای رنگ آمیزی دیوارها باید زمان زیادی صرف شود ولی نصب کاغد دیواری در عرض مدت کوتاهی انجام میشود. بوی بد رنگ از دیگر عواملیست که باعث شده تا کاغذ دیواری جایگزین رنگ شود. رنگ آمیزی همانطور که میدانید بوی بدی را منتشر میکند که برای مدت های طولانی در فضا باقی میماند. اما کاغذ دیواری هیچگونه بویی از خود منتشر نمیکند.

به طور کلی کاغذ دیواری نسبت به رنگ مزیت های زیادی دارد که به برخی از آنها اشاره میکنیم:

  1. کاغذ دیواری قیمت بسیار مناسبتری نسبت به رنگ دارد. به طور مثال برای رنگ آمیزی یک واحد آپارتمان صد متری باید هزینه ای معادل با دو برابر هزینه کاغذ دیواری پرداخت شود.
  2. تنوع یکی از مزیت های کاغذ دیواری نسبت به رنگ محسوب میشود که برای خیلی از افراد حائز اهمیت میباشد. رنگ ها از تنوع رنگ بندی کمی برخوردار هستند ولی کاغذ دیواری تنوع زیادی در رنگ بندی دارد و طرح های روی آن نیز بسیار متنوع میباشد.
  3. سرعت نصب بالا از مزیت های کاغذ دیواری به شمار میرود که میتوان در عرض مدت کوتاهی آنرا نصب نمود. برای یک واحد ۱۰۰ متری حدود ۱ روز برای نصب نیاز است ولی در رنگ آمیزی ساختمان برای همین متراژ باید حدود ۱۰ تا ۱۵ روز زمان صرف شود.
  4. رنگ آمیزی ساختمان ریخت وپاش زیادی دارد و بعد از اتمام رنگ آمیزی شاهد خواهید بود که چکه های زیادی از رنگ بر روی کف زمین و همچنین شیشه ها پاشیده شده است.
  5. عدم ایجاد بوی بد از بهترین مزایای کاغذ دیواری محسوب میشود و به هیچ عنوان بویی از خود منتشر نمیکند.

خرید کاغذ دیواری در دماوند از مهمترین دغدغه های خریداران چه به صورت تک و چه عمده میباشد. خرید کاغذ دیواری در دماوند به صورت تک میتواند از طریق فروشگاه هایی که سطح شهر فعالیت میکنند انجام شود ولی فروشگاه ها برای اینکه بتوانند نیاز خود را تامین کنند باید به شرکت های پخش کاغذ دیواری در دماوند مراجعه کنند.

شرکت آرتاپرس از شرکت های فعال در خرید و فروش کاغذ دیواری و همچنین پخش انواع کاغذ دیواری در دماوند میباشد که میتواند نسبت به نیاز مشتری و فروشگاه ها، کاغذ دیواری متنوع و با بهترین کیفیت را به مشتریان ارائه کند. شرکت آرتاپرس که سالیان بسیار زیادیست در زمینه خرید و فروش کاغذ دیواری در دماوند فعالیت مینماید توانسته بسیاری از نقاط دماوند را تحت پوشش خود در آورد و نیاز بازار و مردم را برطرف نماید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :