پارکت لمینت در تهران

10 / 10
از 1 کاربر

آرتاپرس فعال در زمینه فروش پارکت لمینت در تهران و حومه می باشد. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. پارکت  از چوب ساخته شده و از آن به عنوان پوششی در کف اتاق یا پذیرایی استفاده میکنند. پارکت از طریق چسب های مخصوص بر روی کف زمین چسبانده میشوند و بعد از خشک شدن چسب ها، مواد براق کننده ای بر روی آنها میزنند تا ظاهری شکیل و زیبا پیدا کند. پارکت حساسیت بالایی به آب دارد ودر صورت تماس با آب متورم شده و باد میکند. پس از گذشت چند سال سطح پارکت دوباره دچار خط خوردگی میشود و دوباره باید از طریق مواد مخصوص براق و ترمیم شود.

پارکت لمینت از جنس اچ دی اف بوده و همانند پارکت از چوب در ساخت آن استفاده نمیشود. پارکت لمینت تفاوت هایی با پارکت دارد که عبارتند از:

همانطور که در بالا به آن پرداختیم پارکت ها از طریق چسب به کف زمین متصل میشوند ولی پارکت لمینت بر خلاف پارکت با چسب اتصال برقرار نمیکند. پارکت لمینت در دوره های خود شیارهایی دارد که به آنها کلیک نیز گفته میشود. این کلیک ها درون یکیدیگر قفل شده و بر روی کف زمین قرار میگیرند. پارکت لمینت به دلیل وزن بالایی که بعد از اتصال پیدا میکند به خوبی بر روی کف زمین بدون هیچ لغزش و تکانی قرار میگیرد.

قبل از نصب پارکت لمینت فوم های مخصوصی در زیر آنها قرار میگیرد که این فوم ها میتوانند تا حد زیادی از انتقال  صدا به طبقه پایین جلوگیری کنند. این فوم ها علاوه بر اینکه عایق صوتی بسیار خوبی هستند، عایق حرارتی خوبی نیز به شمار میروند. پارکت لمینت مقاومت بسیار خوبی در برابر آب دارد و همانند پارکت در صورت برخورد با آب دچار تورم نمیشود. پارکت لمینت در برابر اشیا نوک تیز بسیار مقاوم تر از پارکت عمل میکند. سرعت نصب پارکت لمینت به دلیل عدم استفاده از چسب در نصب، بسیار سریع تر از پارکت انجام میشود. پارکت لمینت نسبت به مصالح دیگر مانند سرامیک بسیار مقرون بصرفه تر است.

برای خرید پارکت لمینت در تهران میتوانید از شرکت های معتبر و فورشگاه هایی که در سطح شهر فعالیت میکنند، اقدام به خرید نمایید.

برای خرید پارکت لمینت در تهران توجه داشته باشید که از مراکزی خرید خود را انجام دهید که دارای سابقه طولانی در زمینه فروش پارکت داشته باشد. شرکت هایی که سابقه طولانی تر در این زمینه دارند به طبع از تجربه بالاتری نسبت به سایر شرکتها برخوردار هستند و در انتخاب و نصب پارکت لمینت برای منزل شما بهتر عمل میکنند.

برای خرید پارکت لمینت در تهران دقت داشته باشید که از فروشگاه و یا شرکتی خرید نمایید که رنگ متناسب و همخوان با سایر اجزا منزل شما و همچنین دیوارها را به شما ارائه کند. معمولا و طبق تجربه ما انتخاب رنگ های روشن مناسبتر میباشد زیرا رنگ روشن باعث بزرگتر و زیباتر جلوه کردن اتاق و یا پذیرایی خواهد شد.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :