پارکت آرتا

لمینت آرتاپارکت آرتا : در طی سالیان متمادی که در زمینه طراحی و نصب انواع کفپوش و پارکت تحقیق کرده ایم و در طی پروژه های متفاوتی که برای ما تجارب متفاوتی را به همراه داشته است در نهایت به ضرورت وجود نوعی پارکت به نام لمینت آرتا پی بردیم چرا که در راستای این همه سال تجربه و نصب های مختلف در محل های متفاوت با سختی هایی در حین کار روبرو شدیم که تنها راه حل مناسب برای حل آ ن مشکلات استفاده از لمینت آرتا بوده است .

مشخصات پارکت لمینت آرتا

درادامه علت این ضرورت ها را خدمت شما دوستان ارائه خواهیم نمود:

برای مثال جاهایی مانند زیر وسایل حرارتی و زیر درب های ورودی نمیتوان از تکنولوژی های مرسوم مانند نصب چهل و پنج درجه پارکت استفاده کرد چرا که برای خم کردن پارکت به اندازه چهل و پنج درجه نیاز به بخشی برای مانور داریم که در فضاهایی مانند زیر درب و غیره این فضا در اختیار نصاب نیست. و در اینگونه موارد به مشکل میخوریم. در نتیجه تکنولوژی پارکت آرتا به یاری ما می آید .

نصب پارکت لمینت آرتا

در این نوع تکنولوژی و کفپوش هایی که از برندهای جدید و مطرح دنیای طراحی دکوراسیون داخلی هستند از سیستم نصب افقی نیز میتوانیم استفاده کنیم . سیتم های نصب به دو گونه تقسیم بندی شده اند . در برخی لمینت ها و کفپوش ها فقط میتوان از طریقه تصب نیمه عمودی استفاده کرد . یعنی پارکت دومی که به پارکت لمینت دومی میخواهد اتصال پیدا کند باید در ابتدا مقداری از گف زمین بلند شده ، بعد از اینکه به نقطه اتصال وصل شد و اتصالاتش با پارکت لمینت قبلی نصب شده برقرار شد به صورت افقی بر روی زمین قرار بگیرد و البته این کار با ضربه چکش های خاصی که در این حرفه استفاده می شودانجام می شود. 

حال برای نصب برای محل هایی که امکان نصب نیمه عمودی وجود ندارد بهترین انتخاب استفاده از پارکت لمینت آرتا می باشد که باعث می شود فقط در حالت افقی و بدون نیاز به اینکه پارکت آرتا لازم باشد نیمه عمودی قرار بگیرد کار نصب به درستی و در سرعت بالا انجام شود.

جنس پارکت لمینت آرتا

پارکت آرتا از جنس چوب است و در زمان نصب از چسب نیز برای محکمتر قرار گرفتن آنها بر روی سطح زمین استفاده میشود . بعد از اینکه نصب آنها تمام شد سطح آنها را با ساب صیقلی و صاف میکنند  و با استفاده از لاک های خاص مخصوص این حرفه سطح آنها را جلا می دهند . به همین دلایلی که گفتیم پارکت لمینت در برابر رطوبت و آب مقاومتی ندارند و لازم است که در استفاده و نگهداری از لمینت آرتا بسیار دقت کنیم و هر چند سال آنها را تعویض نماییم تتا ظاهر نو و جلا یافته شان تجدید شود.

پارکت لمینت آرتا از پارکت های درجه یک و با تنوع طرح و رنگ بسیار بالا میباشد که توسط دستگاه های مدرن تولید و به بازار عرضه میشود. پارکت آرتا از لحاظ کیفی و همچنین ظاهری با پارکت های خارجی رقابت میکند و به جرات میتوان گفت هیچ کم و کسری از پارکت های خارجی ندارد. پارکت آرتا از ضمانت نامه برخوردار است و امروزه کمتر پارکتی را بخصوص در میان پارکت های خارجی میتوان یافت که تضمین شده و با گارانتی به فروش برسند. پارکت لمنیت آرتا از تمام ویژگی های یک پارکت خوب و استاندارد از جمله نصب آسان، عایق حرارتی و صدا و همچنین امکان جمع آوری و نصب مجدد برخوردار است.

خرید پارکت آرتا

برای خرید پارکت لمنیت آرتا به شرکت های معتبر همچون شرکت آرتا پرس که بصورت تخصصی در زمینه فروش انواع کفپوش و پارکت فعالیت میکنند مراجعه کنید. خرید پارکت لمینت آرتا از فروشگاه ها و شرکت های معتبر یک سری مزیت برای شما ایجاد خواهد کرد. قیمت مناسب از مهمترین مزیت های ایجاد شده با خرید پارکت آرتا از فروشندگان معتبر میباشد. با مراجعه به یک فروشگاه معتبر دیگر نیازی به استعلام قیمت نخواهید داشت زیرا این فروشگاه ها قیمت هایی را بر روی پارکت های آرتا اعمال میکنند که شرکت تولید کننده در اختیار آنها قرار داده است و در قیمت گذاری به صورت خودسرانه عمل نمیشود.

فروش پارکت لمینت آرتا

فروش پارکت لمنیت آرتا در شرکت آرتا پرس با تنوع طرح و رنگ بالا انجام میشود. تنوع بالای طرح و رنگ پارکت های آرتا در شرکت آرتا پرس حتی میتواند نظر مشکل پسندان را نیز به خود جلب کند. مشاوره و فروش پارکت لمینت آرتا بصورت تلفنی نیز توسط شرکت آرتا پرس انجام میشود و  کارشناسان این شرکت آماده پاسخگویی و همچنین ثبت سفارش بصورت غیر حضوری میباشند.

قیمت پارک لمینت آرتا

از مهمترین ویژگی های پارکت های آرتا قیمت مناسب آن میباشد. قیمت پارکت آرتا با اینکه از پارکت های هم رده پارکت های مرغوب و خارجی میباشد بسیار مناسب و مقرون بصرفه است. برای دریافت قیمت پارکت لمینت آرتا میتوانید با تیم فروش شرکت آرتا پرس تماس حاصل کرده تا قیمت روز این برند از پارکت را در اختیار شما قرار داده و در صورت نیاز خرید خود را نیز به صورت تلفنی ثبت کنید.

1مجموع 1 محصول
  • پارکت لمینت ارزان

    پارکت لمینت ارزان

    برای خرید کفپوش گزینه های زیادی پیش روی دارید که می توانید با توجه به نوع کاربرد یکی از انواع کفپوش را انتخاب و خریداری نمایید

1مجموع 1 محصول

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :