لمینت آرتا

لمینت آرتادر طی سالیان متمادی که در زمینه طراحی و نصب انواع کفپوش و پارکت تحقیق کرده ایم و در طی پروژه های متفاوتی که برای ما تجارب متفاوتی را به همراه داشته است در نهایت به ضرورت وجود نوعی پارکت به نام لمینت آرتا پی بردیم چرا که در راستای این همه سال تجربه و نصب های مختلف در محل های متفاوت با سختی هایی در حین کار روبرو شدیم که تنها راه حل مناسب برای حل آ ن مشکلات استفاده از لمینت آرتا بوده است . درادامه علت این ضرورت ها را خدمت شما دوستان ارائه خواهیم نمود:
برای مثال جاهایی مانند زیر وسایل حرارتی و زیر درب های ورودی نمیتوان از تکنولوژی های مرسوم مانند نصب چهل و پنج درجه پارکت استفاده کرد چرا که برای خم کردن پارکت به اندازه چهل و پنج درجه نیاز به بخشی برای مانور داریم که در فضاهایی مانند زیر درب و غیره این فضا در اختیار نصاب نیست. و در اینگونه موارد به مشکل میخوریم. در نتیجه تکنولوژی پارکت لمینت آرتا به یاری ما می آید . در این نوع تکنولوژی و کفپوش هایی که از برندهای جدید و مطرح دنیای طراحی دکوراسیون داخلی هستند از سیستم نصب افقی نیز میتوانیم استفاده کنیم . سیتم های نصب به دو گونه تقسیم بندی شده اند . در برخی لمینت ها و کفپوش ها فقط میتوان از طریقه تصب نیمه عمودی استفاده کرد . یعنی پارکت دومی که به پارکت لمینت دومی میخواهد اتصال پیدا کند باید در ابتدا مقداری از گف زمین بلند شده ، بعد از اینکه به نقطه اتصال وصل شد و اتصالاتش با پارکت لمینت قبلی نصب شده برقرار شد به صورت افقی بر روی زمین قرار بگیرد و البته این کار با ضربه چکش های خاصی که در این حرفه استفاده می شودانجام می شود. 
حال برای نصب برای محل هایی که امکان نصب نیمه عمودی وجود ندارد بهترین انتخاب استفاده از پارکت لمینت آرتا می باشد که باعث می شود فقط در حالت افقی و بدون نیاز به اینکه پارکت آرتا لازم باشد نیمه عمودی قرار بگیرد کار نصب به درستی و در سرعت بالا انجام شود.
پارکت لمینت آرتا از جنس چوب است و در زمان نصب از چسب نیز برای محکمتر قرار گرفتن آنها بر روی سطح زمین استفاده میشود . بعد از اینکه نصب آنها تمام شد سطح آنها را با ساب صیقلی و صاف میکنند  و با استفاده از لاک های خاص مخصوص این حرفه سطح آنها را جلا می دهند . به همین دلایلی که گفتیم پارکت لمینت در برابر رطوبت و آب مقاومتی ندارند و لازم است که در استفاده و نگهداری از لمینت آرتا بسیار دقت کنیم و هر چند سال آنها را تعویض نماییم تتا ظاهر نو و جلا یافته شان تجدید شود.
 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :