پارکت ارزان

پارکت و پارکت لمینت دو کفپوشی هستند که هر دو از چوب تولید میشوند و طرح و رنگ های بسیار زیبایی نیز دارند. پارکت قدمتی طولانی تری نسبت به پارکت لمینت دارد و از ویژگی های کمتری برخوردار است. پارکت در برابر آب و رطوبت مقاومت کمی دارد در صورتیکه پارکت لمینت مقاومت بالاتری دارد. نصب پارکت از طریق چسب انجام میشود ولی پارکت لمینت به هیچگونه چسبی نیاز ندارد و تنها کافیست تا شیارها و لبه های آنرا به یکدیگر چفت و قفل کرد تا نصب انجام شود. سطح پارکت سرعت خش پذیری بیشتری دارد ولی پارکت لمینت به راحتی خش بر نمی دارد و مقاومت بالاتری دارد.

پارکت و پارکت لمینت قیمت بالایی دارند و به همین دلیل هر خریداری توانایی و بودجه کافی برای خرید آن را ندارد. به همین دلیل بسیاری از فروشگاه ها پارکت ارزان را بفروش میرسانند که با بودجه کمی میتوانید این نوع پارکت را تهیه و خریداری نمایید.

برای خرید پارکت ارزان باید نکاتی را مد نظر داشته باشید. برخی از فروشندگان پارکت ارزان را به قیمتی عرضه و بفروش میرسانند که به هیچ وجه ارزان نیست و قیمت بالایی همانند پارکت های گران قیمت دارد. برای خرید پارکت ارزان، ابتدا قیمت های فروشنده های گوناگون را با یکدیگرمقایسه کنید و سپس بهترین و منصفانه ترین قیمت را انتخاب کنید.

پارکت ارزان نباید به حدی بی کیفیت باشد که بعد از مدتی با افت کیفیت مواجه شود. درست است که پارکت ارزان نسبت به سایر انواع پارکت قیمت پایینتری دارد ولی کیفیت آن به گونه ای باشد که در کوتاه مدت با افت کیفیت و مواردی همچون تغییر رنگ، ترک خوردگی و ایجاد خط و خش بر روی خود مواجه نشود. البته پی بردن به اینکه کدام پارکت ارزان کیفیت مناسبی دارد راه های زیادی وجود ندارد.

برای خرید پارکت ارزان بهترین راهی که میتوانید انتخاب کنید خرید از فروشگاه آرتا پرس است. فروشگاه آرتا پرس سالیان زیادیست که در زمینه واردات و همچنین فروش پارکت لمینت و پارکت فعالیت میکند و تا کنون با محصولاتی که عرضه کرده توانسته است تا رضایت کامل مشتریان را به دست آورد.

فروشگاه آرتا پرس تضمین خواهد کرد که پارکت ارزان عرضه شده در این فروشگاه تمامی استانداردهای یک پارکت مناسب و با کیفیت را دارد. پارکت و پارکت لمینت این فروشگاه در انواع ترک و ایرانی با طرح و رنگ های متنوع موجود میباشد و هر سخت پسندی را با نمونه های متنوع خود راضی خواهد کرد.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :