پارکت لمینت فلورپن

پارکت لمینت فلورپن  توسط یکی از بهترین شرکت های تولید کننده پارکت در کشور ترکیه به نام شرکت کاستامانو انتگره تولید می شوند. کشور تولید با توجه به تولیدات زیاد و موفق در زمینه ی تولید پارکت لمینت در چند سال اخیر به نوعی مهد تولید پارکت لمینت به حساب می آید تولید می شود و کشور های زیادی از تولیدات پارکت لمینت این کشور استفاده مینمایند که ایران یکی از این کشور ها می باشد.

پارکت فلورپن میزان فروش بسیار بالایی دارد به نوعی که به عنوان اولین محصول در صنعت پارکت در ترکیه شناخته میشود و دلیل آن نیز کیفیت بالای این محصول می باشد که خریداران بسیاری را به خرید پارکت لمینت فلورپن ترغیب کرده است.

پارکت لمینت فلورپن به دلیل کیفیت بالایی که دارد توانسته است رتبه پنجم را در بین برند ها و پارکت لمینت عرضه شده در بازارا جهانی را کسب نماید. شرکت کاستامانو انتگره با مناسب دیدن بازار ایران تصمیم گرفت که به این بازار وارد شده و تلاش نموده است با ارائه خدمات پس از فروش به ایرانیانی که از کالا های این شرکت مخصوصا کاستامانو انتگره خرید می کنند تعداد خانواده های بیشتری را به استفاده از پارکت فلورپن جذب کرده و از این طریق به سود خوبی دست یابند.

به همین دلیل شرکت کاستامانو انتگره تصمیم گرفت تا با راه اندازی دفتر رسمی در ایران نظارت بیشتری بر ضائقه خرید مردم ایران داشته باشد و همچنین با راحتی بیشتری خدمات پس از فروش را به خریداران محصولاتش در ایران ارائه دهد.

این شرکت حتی با ارائه خدمات نصب رایگان در تلاش است تا بتواند رضایت مشتریان خود را بیش از پیش کسب نموده و در راستای فروش بیشتر محصولات گام موثری بردارد.

پارکت لمینت فلورپن در سه مدل مختلف برای مصارف خانگی و خصوصی، خانگی پرتردد و اماکن عمومی و اماکن عمومی پر تردد ساخته میشود و دارای رنگ بندی های متنوعی می باشد که بیشتر در طرح های یکپارچه الواری و چند پارچه طرح پارکت لمینت در بازار ایران موجود می باشند. این پارکت در زمان های 8 ، 10 و 12 میلیمتری ساخته میشوند که فعلا ضخامت 8 میلیمتری آن در ایران موجود می باشد.

برای آنکه شست و شوی این پارکت برای مصرف کننده راحت تر باشد و همچنین پارکت لمینت فلورپن در برابر نفوذ آب مقاوم باشد یک لایه پارافین بر روی سطح آن قرار داده میشود که خاصیت ضد آبی به آن می بخشد. همچنین دوام بالای آن و مقاومت در برابر فشار مناسبی که دارد آنرا به یکی از گزینه های انتخابی هر شخصی در خواهد آورد.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :