پارکت ایرانی

پارکت یکی ار بهترین و زیباترین نوع کفپوش های دنیاست که از آن میتوان در منزل و یا ادارات استفاده نمود. پارکت در واقه قطعه چوب های با اشکال موازی و یکسان میباشد که در هنگام نصب در کنار یکدیگر قرار گرفته و یک پوشش کامل را ایجاد میکنند. بعد از گذشت چندین سال پارکت دستخوش تغییراتی شد و ویژگی های بیشتری به آن افزوده شد. پارکت لمینت نوع ارتقا یافته پارکت میباشد که امروزه جایگزین آن شده است. البته هنوز نیز از پارکت استفاده میشود ولی به دلیل مزیت های زیادی که پارکت لمینت دارد، بیشتر خریداران ترجیح میدهند تا از پارکت لمینت استفاده کنند.

پارکت لمینت در طرح و رنگ های مختلفی تولید و عرضه شده است و امرزوه شرکت های ایرانی و خارجی زیادی وجو دارند که انواع پارکت لمینت را تولید و به بازارهای جهانی صادر میکنند.

پارکت ایرانی یک از پارکت های پر فروش و پر متقاضی بازار است. پارکت ایرانی هم از مزیت های زیادی برخوردار است و هم قیمت مناسبی دارد. در واقع پارکت ایرانی از انواع پارکت ارزان و با کیفیت بازار است و همین قیمت پایین باعث شده تا مشتریان زیادی داشته باشد.

پارکت ایرانی در کارخانه ها و کارگاه های باکیفیت داخل کشور و از بهترین متریال ها تولید میشود. پایین بودن قیمت پارکت ایرانی به دلیل عدم پرداخت هزینه های سنگین واردات میباشد.

پارکت ایرانی ویژگی و مزیت هایی را دارد که سایر نمونه های خارجی از آن برخوردار هستند و از لحاظ کیفیت هیچگونه کم و کاستی در آن مشاهده نمیشود. پارکت ایرانی در برابر ساییدگی مقاومت بالایی دارد و سطح آن به راحتی و براثر کشیدن اجسام از بین نمیرود. این نوع پارکت در برابر رطوبت، آب، حرارت و ترک خوردگی مقاومت بسیار خوبی دارد و با خیال راحت میتوانید آن را خریداری و استفاده کنید.

برای خرید پارکت، پارکت لمینت و پارکت ارزان میتوانید فروشگاه آرتا پرس را انتخاب کنید. فروشگاه آرتا پرس انواع پارکت ایرانی و خارجی را با منصفانه ترین قیمت ها و بهترین کیفیت عرضه و به فروش میرساند.

با خرید پارکت ایرانی و خارجی از فروشگاه آرتا پرس میتوانید سفارش خود را در هر شهر ایران که هستید تحویل بگیرید. برای خرید پارکت از فروشگاه آرتا پارس میتوانید به وب سایت این فروشگاه مراجعه کنید و انواع پارکت های موجود در این فروشگاه را مشاهده نموده و با یکدیگر مقایسه کنید. اگر نیاز به مشاوره و راهنمایی نیز داشتید میتوانید با تیم پشتیبانی و فروش این فروشگاه تماس حاصل کنید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :