پارکت ترک

پارکت از بهترین متریال هایی میباشد که به عنوان کفپوش در ساختمان ها به کار میرود. طرح و رنگ هایی که بر روی پارکت به کار رفته و همچنین ویژگی های آن باعث شده تا از محبوبیت بالایی برخوردار باشد. پارکت از انواع چوب های با دوام ساخته میشود که همین موضوع طول عمر بالای آنرا تضمین میکند. چوبی که در ساخت پارکت لمینت به کار رفته است ویژگی های زیادی را پدید آورده است که از مهمترین آن باید به خاصیت عایق بودن آن اشاره کرد. پارکت عایق بسیار خوبی در برابر سرما و همچنین گرما میباشد. در فصول گرم سال از انتقال گرما به داخل ساختمان و همچنین در فصول سرد از انتقال سرما به داخل تا حد زیادی جلوگیری میکند.چند سالیست که نوع جدیدی از پارکت به نام پارکت لمینت وارد بازار شده و البته ویژگی های بیشتری به آن افزوده شده است. پارکت لمینت مقاومت بسیار خوبی دارد و در برابر فشار و همچنین دما ترک نمیخورد. پارکت لمینت نصب بسیار آسانی نیز دارد و نیازی نیست تا مانند پارکت از چسب در نصب آن استفاده شود. پارکت لمینت در داخل و همچنین خارج کشور تولید میشود و مانند کالاهای دیگر نمونه های خارجی آن کیفیت تقریبا بالاتری دارند.

پارکت ترک یکی از انواع پارکت ها میباشد که در بازار برای فروش وجود دارد و از کیفیت بالایی نیز برخوردار است. پارکت ترک از چوب هایی ساخته شده است که بادوام هستند و طول عمر آنها بالا میباشد. برخی از پارکتها در برابر فشار و همچنین سرما و گرما مقاومت خوبی ندارند ولی پارکت ترک از مقاومت بالایی برخوردار است و به راحتی با افت کیفیت مواجه نمیشود.

پارکت ترک همانطور که از نامش پیداست در کشور ترکیه تولید شده و به دلیل اینکه این کشور با ایران فاصله کمی دارد از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است. برخی از پارکت ها از کشورهای بسیار دوری به بازارهای ایران وارد میشوند که همین فاصله دور باعث میشود تا قیمت آن نیز افزایش یابد.

برای خرید پارکت ترک و انواع پارکت ارزان قیمت بهتر است قبل از هر اقدامی به فروشگاه آرتا پرس سری بزنید. خرید پارکت از فروشگاه آرتا پرس مزیت های زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت. انواع پارکت موجود در این فروشگاه بر خلاف قیمت آن از کیفیت بالا و راضی کننده ای برخوردار هستند و رضایت کامل مشتری را به همراه خواهد داشت.

برای خرید پارکت ترک و پارکت ارزان کافیست تا به وب سایت فروشگاه آرتا پرس مراجعه کنید و نیازی به مراجعه حضوری به فروشگاه نیست که همین موضوع از مهمترین ویژگی های این فروشگاه میباشد.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :